عنوان : تینا تایل
آدرس اینترنتی : http://www.tinatile.com
توضیحات :
تینا تایل فعالیت خود را در زمینه تولید انواع باند کاشی با طرح های متنوع و ابعاد گوناگون در سال 1369 شروع نمود.

این کارخانه که محصول آن ثمره ظرافت هنر و فناوری صنعت می باشد، در ابتدای تاسیس خود با حداقل تولید و بنا به سفارش مشتری و تولید روزانه 150 متر، همراه با یک کوره شاتل آغاز کرد.

با عرضه محصولات به بازار کیفیت بالای محصول از یک سو و از سوی دیگر تنوع در طرح ها باعث تقاضای بازار مصرفی شد، به نحوی که این نیاز باعث افزایش ظرفیت تولید گردید. باتوجه به روند پیشرفت در کارخانه و افزایش تولید که در ذیل ذکر گردیده شما نیز به این مهم پی خواهید برد.

سال 1372 : ظرفیت تولید روزانه 300 متر طول به همراه دو کوره شاتل

سال 1376 : ظرفیت تولید روزانه 1000 متر طول به همراه کوره رولی 12 متری گازی با ورودی یک متر

سال 1380 : ظرفیت تولید روزانه 1800 متر طول به همراه کوره رولی 23 متری گازی با ورودی یک و نیم متر

تینا تایل در راستای اهداف خود یعنی تولید در محیطی بدون استرس و تولید محصول هنری صنعتی می باشد، این بار گامی نخست در خاورمیانه برداشت و در سال 1380 با تولید حاشیه های رزینی و برجسته بر قله هنر و صنعت ایستاد و با تولید روزانه 400 عدد جایگاه خویش را به عنوان برترین تولید کننده حاشیه در ایران تثبیت نمود.

هم اکنون تینا تایل با فناوری مدرن صنعتی و استفاده از دستگاه های مجهز در قسمت برش کاشی و بهره برداری از کوره رولی 28 متری با ورودی 1/8 متری و استفاده از کارمندان صنعتگر، طراحی های واحد رایانه و دست توانای هنرمندان این سرزمین توانسته ظرفیت خود را به 3000 متر باند کاشی و 1200 عدد کاشی رزین در روز برساند.

این پیشرفت و موفقیت تنها در یک صورت پدیدار می شود و آن کیفیت عالی و تنوع طرح های محصولات عرضه شده می باشد.

کلمات کلیدی :
تینا تایل
تعداد دفعات بازدید از لینک : 1931