عنوان : همیان فن
آدرس اینترنتی : http://www.hamianfan.com
توضیحات :
شركت همیان فن در سال 1991 میلادی در تهران تاسیس گردیدو فعالیت خود را با طراحی و تولید انواع رله های حفاظتی، RTU ، اتوماسیون مدیوم ولتاژ با استفاده از PLC ، سیستم های آلارم و لامپهای LED خیابانی شروع كرد. .
یكی دیگر از فعالیت های شركت همیان فن تحقیق و اجرای سیستم D.L.C ( Distribution Line Carrier ) است كه با سه سال پژوهش مستمر و با بهره گیری از نیروهای متخصص و صرف هزینه های گزاف موفق به طراحی سیستم انتقال اطلاعات از طریق خطوط برق در سطح ولتاژی 20KV با اهداف اتوماسیون توزیع به جهت مانیتور كردن شبكه اطلاع همزمان از وضعیت اتصالات و كلیدها ، بهینه كردن و كشف بی برقی ها و خرابی ها و موقعیت آنها در شبكه و ارسال فرامین مناسب برای تغییر آرایش شبكه به منظور ایزوله كردن ناحیه معیوب و برق دار كردن سایر نقاط و همچنین در سطح ولتاژی 400V با اهداف مونیتور و قرائت اتوماتیك كنتورها ، كاهش خطای انسانی ، كشف هرز رفت های احتمالی انرژی الكتریكی ، كاهش هزینه های نیروی انسانی و آگاهی از نیاز مشتركین ، شده است .
امروزه این شركت نسبت به تامین و ساخت چراغهای خیابانی از نوع LED فعالیت گسترده ای را انجام داده و در این مسیر بسیار باعث خوشنودی است كه با آن شركت محترم همكاری نماییم .

کلمات کلیدی :
Hamian Fan
تعداد دفعات بازدید از لینک : 1878